| Zavolejte nám +420737083088

JAK VYBRAT TURBO?

  1. Turbodmychadlo určíte dle označení na těle turba.
  2. Identifikace dílu pomocí velkého technického průkazu vozidla.
  3. Určení správného dílu turba podle VIN kódu - Co je to VIN kód? VIN kód je jedinečný unikátní kód obsahující 17 znaků. Naleznete ho ve velkém i malém technickém průkazu. Také se nachází vždy na samotném vozidle. 

Identifikace turba pomocí výrobního označení

Pokud vybíráte turbodmychadlo na našem eshopu: nejlépe uděláte, když opíšete číslo z vašeho starého  turba a najdete ho podle čísla. Každé turbo má více čísel. Nekontrolujte pouze první číslo napsané přímo u  turbodmychadla, pasovat může jedno z čísel na identifikačním štítku dílu turba.


  • Ukázky štítků Turbodmychadel - Při identifikaci turba uděláte nejlépe, když pečlivě turbo očistíte a vyhledáte plošku s číselným označení. Dle těchto čísel a písmen je vždy identifikace velmi snadná. Tedy již víte, jak vybrat turbo.
  • Níže uvádíme pár příkladů, jak jsou turbodmychadla značena. Může se jistě stát, že na turbodmychadle žádný štítek nebo označení není. Poté nás neváhejte kontaktovat na naše telefonní číslo Zákaznického servisu, kde se Vám budeme rádi a ochotně plně věnovat a celou záležitost ohledně výběru turba provedeme již spolu. Připravte si prosím pro identifikaci velký technický průkaz od Vašeho vozidla.              

    


Turbodmychadla www.profiturbo.cz